Prezenty, które przypadną do gustu

Prezent dla babci i dziadka nie musi być nudny. Mówiąc o czymś takim nikt nie ma na myśli bombonierek, które są już nieco oklepane. Może warto pomyśleć o czymś innym. Chociażby o książkach. Nie ma nic lepszego od przyjemnego relaksu z książką. Nawet, jeżeli komuś książki wydają się nudne, to może być pewny, że dziadkom takie propozycje na pewno przypadną do gustu.

“Śmierć nie ucieknie”

Przemysław Borkowski i jego niezwykle interesująca zagadka morderstwa. Julia to młoda piosenkarka, ciesząca się ogromną popularnością. Pewnego dnia dziewczyna urządza u siebie suto zakrapianą imprezę. Następnego dnia, zaraz po przebudzeniu, Julia znajduje w swoim mieszkaniu ciało zamordowanego menedżera. Kobieta nie wie kompletnie co się stało. W panice wychodzi z mieszkania i prosi taksówkarza o to, aby ten wywiózł ją daleko za miasto. Z czasem Julia nabiera przekonania, że ten taksówkarz, który tak beztrosko stał AKURAT pod jej domem nie jest tą osobą za którą się podaje. Sprawą zamordowanego menedżera zajmuje się prokurator Gabriela Seredyńska, która na pewno nie odpuści i będzie chciała znaleźć winowajcę. Nawet za cenę własnego życia.

“Cała ferajna”

Janusz Petelski i Robert Miękus w duecie. Co z tego wyjdzie? Trzeba zajrzeć do środka, gdzie można poznać Bosego. Gangstera, który cieszy się, że udało mu się wyzdrowieć po zawale. W końcu mógł całą sytuację przypłacić własnym życiem. Na szczęście, powrócił on do pełni sił. Jest on gotów do tego, aby odzyskać nieco utraconą pozycję. Tylko że nie będzie to łatwe. W szczególności, że Bosy ma do opanowania naprawdę całkiem sporą, mafijną rodziną. Nie tylko, jeżeli chodzi o mężczyzn, ale również kobiety. Aby móc powrócić na należną mu pozycję sprzed zawału, bohater będzie musiał rozpętać prawdziwą wojnę. Ucierpi wiele osób. Ale tylko w ten sposób będzie on mógł odzyskać to, co wcześniej stracił. Jakie krwawe żniwo zbierze ta wojna, zanim Bosy poczuje, że na nowo znajduje się w miejscu, które daje mu “szczęście”?